تاریخ : پنجشنبه 9 تير 1401
کد 415

ارزیابی جامع دور پنجم اعتبار بخشی مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی انجام شد.

با حضور ارزیابان وزارت بهداشت و درمان و کارشناسان معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی مراغه ارزیابی دور پنجم اعتبار بخشی مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی به مدت دو روز انجام شد.
به نقل از  روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی مراغه؛ تیم ارزیابی اعتباربخشی وزارت بهداشت و درمان متشکل از یک نفر ارزیاب مدیریتی ، یک نفر ارزیاب بالینی و یک نفر ارزیاب بهداشت محیط ونماینده بیمه ، با حضور کارشناسان نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی مراغه،  این مرکز را بر اساس سنجه های جامع دور پنجم اعتباربخشی مورد ارزیابی قرار دادند.
دکتر احمد مجتهدی سرپرست مرکزآمورشی درمانی شهید دکتر بهشتی در افتتاحیه این ارزیابی ضمن عرض خیرمقدم و تشکر ازحضور تیم ارزیابی وزارت بهداشت و درمان گفت :  اعتبار بخشی به معنی ارزیابی نظام مند مراکز ارائه خدمات سلامت مطابق با استاندارد هایی می باشد که بر بهبود مداوم کیفیت، محور بودن بیمار و بهبود امنیت بیمار و کارکنان تاکید دارد. هدف از پیاده سازی استانداردهای اعتباربخشی در مراکز درمانی،ارتقای ایمنی بیمار، بهبود کیفیت خدمات و در نهایت افزایش سطح رضایت‌مندی بیماران و مراجعین می باشد
وی در ادامه از تلاش شبانه روزی تمام کارکنان بیمارستان تشکر و قدردانی نمود و تصریح کرد : امیدواریم با توجه به زحمات ارزنده تمامی کارکنان در نهایت به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم.

آخرین اخبار

هفته جهانی شیرمادر

يکشنبه 23 مرداد 1401

اطلاع رسانی درمورد تغییر درب ورود خودرو ها به بیما ...

چهارشنبه 29 تير 1401

تودیع سرکار خانم حق محمدی پس از 30 سال خدمت خالصان ...

شنبه 18 تير 1401

سالروز جهانی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر مصادف ب ...

يکشنبه 12 تير 1401

ارزیابی جامع دور پنجم اعتبار بخشی مرکز آموزشی درما ...

پنجشنبه 9 تير 1401

هفته جهانی هیپو تیروئیدی

پنجشنبه 19 خرداد 1401

برگزاری جلسات آموزشی داخل بخشی

دوشنبه 2 خرداد 1401

روز جهانی فشار خون

شنبه 31 ارديبهشت 1401

برگزاری جلسه آموزشی منع دخانیات

پنجشنبه 22 ارديبهشت 1401

تبریک روز مدارک پزشکی

پنجشنبه 22 ارديبهشت 1401